| xDirectioner5 a întrebat:

Sa incep. anul trecut cred ca a fost cel mai ciudat an pentru mine! Nu stiu de ce dar asa a fost! Mi-a placut de un baiat si am fost amandoi invitati la tot felul de petreceri. la 1 dintre ele cineva ia pus provocarea baiatului acela sa ma sarute, desi putea sa refuze nu a facut-o. a 2-a oara am fost la ziua cuiva iar acolo. spre final ramanseseram 4 fete si el.! Prima data m-a provocat sa : sarut pe cineva din camera si alte provocari. ( nu am ales prima ) apoi, m-a pus sa il sarut pe el, ori de celelalte fete din camera! ( l-am sarutat ). dupa ce s-a terminat petrecerea a venit la mine sa-l mica ceva se apropia tot mai mult si chiar atunci a venit sora lui sa-l ia.! Apoi. anul asta, nu prea mai vorbim, destul de rar se intampla sad chiar vreau sa vorbesc cu el. dar nu am curajul sa-i zic ceva. nu mai simt ceva foarte puternic pentru el dar. dar nu stiu! Ajutati-ma.! FUNDA~

Răspuns Câştigător
| Solon a răspuns:

Leonetta, cred că a trecut momentul. Si pentru el si pentru tine. Daca nici el nu a mai zis nimic si nici tu nu mai simti ceva foarte puternic pentru el... nu are rost sa te framanti degeaba. Da, poate ca este un baiat ok, simpatic... dar vei gasi mereu asa ceva. Nu-ti mai bate capul, nu te mai stresa!

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cineva ia pus provocarea baiatului acela sa ma sarute, desi putea sa refuze

De ce as refuza? adica nu e nimic special faptul ca a acceptat, nu te mai amagi degeaba.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

A innebunit lumea, s-a intors cu curul in sus? La 12-13 ani ai tai alte probleme nu mai ai, decat sa te preocupe soarta baietilor, daca tot iti plac conversatiile cu baietii de ce nu incerci una cu tatal tau? Bai taty, la mine au inceput fluturasii mai devreme, ce ma fac?