| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Salut, in primul rand sunt baiat, in clasa a 10-a (am intrat pe contul sorămii). In al doilea rand,vreau niste sfaturi. Avem la scoala un diriginte foarte rau care ne-a pus sa tragem la sorti cu cine sa stea fiecare in banca, iar eu am picat cu cea mai sexy tipa din clasa. Problema e ca eu am prietena (e cu mine in clasa), dar fata asta cu care stau in banca se tot da la mine, ma ia in brate, pune mana pe mine, se urca pe mine, iar eu incerc pe cat posibil sa nu o las(nu imi place de ea, zic doar ce e cea mai frumoasa din clasa), dar ma excita foarte tare. Partea rea e ca a vazut prietena si acum ma cam evita si ma simt prost. Ce as putea sa fac, ca nu pot vorbi cu dirigu sa ne mute din banci, a zis ca vom ramane asa pana la inceputul semestrului 2 si ca nu il intereseaza daca ne convine sau nu. Va rog sama ajutati,nu vreau sa o pierd pe prietena mea, o iubesc foarte mult. Funda!

10 răspunsuri:
| Ame25 a răspuns:

Explica-i ca doar aia face asa si ca pentru tine nu conteaza tu tot pe ea o iubesti

| neutrino a răspuns:

O poti iubi in continuare pe prietena ta si in acelasi timp sa-ti multumesti si colega de banca, pentru ca asta inseamna sa fii un bun coleg.

| Empathizer a răspuns:

Explica-i dirigului ca esti un adolescent plin de hormoni, iar apropierea fizica prea mare de cea mai tare gagica din clasa iti afecteaza semnificativ randamentul scolar. E de preferat sa-i spui toate astea in public, la sedinta cu parintii (roaga-ti parintele care vine la sedinta sa ceara sa fii prezent si tu, ca sa-ti expui problema).

| MrSoapte a răspuns:

Prietene, fetele fac astfel de gesturi si din spiritul ala competitiv sau invidios! Adica, daca observa ca voi va intelegeti bine, oarecum tanjeste dupa asa ceva si vrea sa strice magia dintre voi! Acum...tu, in calitate de barbat, poti juca mai inteligent aceasta carte! De ex, poti incerca sa-i tragi o pedala! Noi, departamentul posesorilor de penis din Romania, iti dorim multa bafta!

| anonymous09 a răspuns:

Pai, pana la inceputul semestrului 2, adica pana la vacanta mai sunt 2 saptamani. incearca si tu sa o ignori si sa incerci sa-i acorzi mai multa atentie iubitei tale si la toate orele, in afara de cea a dirigentiei si a orei cu care ai tu cu dirigu tau sa stai cu iubita ta

| Wolfyye a răspuns:

Eu in locul tau as vorbi si cu prietena ta si cu colega ta de banca, incearca sa ii explici colegei tale de banca ca ai prietena si ca nu iti trebuie alta relatie momentan, si cred ca va intelegewinking.

| Anonymous95 a răspuns:

Explica'i ca nu ai ce sa faci daca v'a pus dirigintele asa laughing Si zii ca tu pe ea o iubesti si nu ai treaba cu fata aia. Ce e asa de greu? happy

| robyionutz a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca nu iti place de ia si ca esti indrajostit foarte mult de iubita ta, si o sa scapi de ia dar daca era dupa mine ma intai ii dadeam un clei laughing ma rog asta faceam eu tu zi ca nu iti place de ea BFTA

| shantel22 a răspuns:

Scuza-ma...esti cumva gay?!
Ce daca se da la tine. Si chiar daca nu vrei sa profiti, o ignori ce e atat de greu laughing SAU: (varianta mea) si eu iti sugerez sa imi urmezi sfatul...te duci incet catre ea(INCET NEAPARAT) si ii spui: "FEMEIE, TRECI IN BUCATARIE!"

Nu trebuie sa imi multumesti, stiu sunt epic, stiu ca te-am ajutat, o sa ajung in rai daca mai ajut inca un amarat ca tine, mersi, nu am nevoie de funda, sa ai bafta si sa iei bacul. De fapt ai prietena, deci nu iei bacul... oricum salut! Bfata Spor la fete, sa ai banetz si veselie, sa faci paranghelie. Un a An nou fericit, Mos Craciun nu exista, copii romani sunt urati si traiasca Gangnam Style. Sf. lumii nu va fi pe 21.12. 2012. PEACE!

| Angelofdarkness862 a răspuns (pentru shantel22):

Cel mai tare raspuns EVER rolling on the floor laughing