| DyDy7432 a întrebat:

TPU! Sper sa nu va deranjeze intrebarea mea dar..imi place foarte mult de un baiat. Prima oara cand l-am vazut a fost la un meci de handbal. Mi-a placut si, bineinteles ca am facut rost de id-ul lui. Am vorbit foarte mult pe messenger si am ajuns sa ne cunoastem foarte bine. Ma invita la toate meciurile lui de handbal dar niciodata nu imi dadea `buna!` ci doar se uita la mine. Imi trimitea sms-uri la care eu, intotdeauna ii raspundeam. Imi spunea ca are incredere in mine, ca sunt de treaba, frumoasa... pe mess imi trimitea pupici, incerca sa nu ma supere, chiar m-a invitat si la el acasa (insa am aflat ca el se gandea, ca atunci cand o sa ajung la el acasa sa facem alte lucruri si pana la urma nu m-am mai dus!), mi-a si zis ca ma place 60%. Insa acum nu mai vorbim deloc si mereu imi spune ca nu are timp, ca e ocupat. De Paste mi-a trimis sms cu `Paste fericit` iar eu nici nu stiu ce sa mai cred! Intrebarea este: vi se pare ca am gresit cu ceva? Niciodata nu am insistat pe un anumit subiect, niciodata nu l-am stresat si niciodata nu l-am facut sa se simta prost. De ce nu m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, avand in vedere ca nu este absolut deloc retras sau rusinos? Cel mai bun raspuns primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| 93Anna93 a răspuns:

Mie mi se pare ca nu te iubeste! A incercat sa vada daca pica ceva, adica daca te culci cu el. Nu ai facut asta, nu mai prezinti interes pentru el.Chiar daca te culcai cu el, tot iti dadea papucii dupa. Nu merita sa plangi dupa el, indiferent cat de simpatic ar fi, pentru ca nu te merita.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa baietii, ia in mana scoala!rolling on the floor

| MarYan00 a răspuns:

Cred ca ai vreo 11-12 ani...
eu zic sa iti vezi de scoala si lucruri serioasewinking.o sa ai timp si timp si iar timp sa te vezi cu cati baieti vrei si sa te indragostesti si reindragostesti

so...las-o moarta si vezi-ti de treaba:p

ceao

| DyDy7432 explică (pentru MarYan00):

Nu am 11 am 14 merg pe 15! happy

| MarYan00 a răspuns (pentru DyDy7432):

Nu se vede k ai 15..in fine..vezi-ti de scl :p

| CrazyNice a răspuns:

Pai... uite cum sta treaba: unii baieti(nu totibig grin) sunt mai obsedati..intelegi? el poate iti trimitea "pupici" si se purta frumos pe mess incercand sa iti faci o impresie buna despre el si "prostindu-te" si convingandu-te sa mergii la el acasa sa faci.ce vrea el... Tu nu ai gresit cu nimic fata de el.din cate am citit eu mai susbig grin