| MeDyw0w a întrebat:

TPU! Ieri am intrebat-o pe prietena mea cea mai buna daca vrea sa doarma la mine joia aceasta si a spus ca s-ar putea sa fie ocupata si ca o sa zica astazi daca vine sau nu. Am asteptat o zi intreaga sa ma sune. I-am trimis mesaje pe mess, insa nu a raspuns, chiar daca era online. Ce as putea sa mai fac pentru a comunica cu aceasta? Vreau sa vorbesc cu ea de azi pentru ca m-a mai invitat o fata sa vin la ea si inca nu i-am raspuns acelei fete fiindca nu stiam daca vine prietena mea sau nu. De cand am vorbit ultima data cu cealalta fata, ma suna din cinci in cinci minute ca sa ii spun daca vin sau nu. Si sunt intr-o mare incurcatura. laughing Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai daca prietena ta a zis ca vine, atunci sun-o pe cealalata care te-a invitat si spune-i ca numai poti dormii ca vine x la tine. Ar mai fi varianta sa le inviti pe amandoua la tine (daca ai destul spatiu) sa faceti o petrecere in 3.
O seara placuta!

| ShadowGhost a răspuns:

Du-te la cea care te suna din 5 in 5 minute pentru ca cealalta nu va mai veni.Macar du-te si distreazate, in plus mi-ai dat o idee sa imi invit prietena la mine.Merci si sper ca te-am ajutat.

| MeDyw0w explică (pentru ShadowGhost):

Shadow Ghost, acum prietena mea mi-a trimis mesaj ca vine. Cred ca a vazut intrebarea pentru ca este si ea de pe TPU laughing Si ma bucur ca te-am ajutat sa iti inviti prietena. E bine sa te mai distrezi din cand in cand! happy

| ShadowGhost a răspuns:

Nu poti sa le inviti pe amandoua la tine?happypoate mama ta te lasa si poate cele 2 se inteleglaughingpoate fi o varianta, ce zici?