| alexbarbucosmin a întrebat:

Sa incepem. Deci am o prietena de 3 luni de zile, care o iubesc foarte mult. Totul a inceput intr-o zi cand ma adaugat in lista de prieteni apoi am vb timp de 5 luni pe internet iar eu apoi m-am mutat in Viena pentru ea. Apoi a inceput relatia noastra prima luna a fost super pana ca ea sa afle ca eu fac 19 ani (ea are 21 de ani).
Apoi de atunci mi s-a parut schimbata, am trecut peste multe impreuna dupa aceata faza, ne-am spus unul altuia secretele si am vb. foarte mult, dar am avut si multe "certuri" si ma a vrut sa ma lase de 3 ori.Si mereu i-am zis ca o iubesc si asa. Acum ultima perioada mi-a zis ca nu are timp sa vada cu mine ca are niste cursuri si nu mai are timp de nimic si nu ne-am vazut de o saptamana, mi-a zis ca nu-i mai place relatia asta si e rece cu mine. O iubesc foarte tare dar nu stiu ce sa fac sa ma vrea din nou ca prima data. Stiu ca sunt solutii sau ceva de genul aceste. Dati-mi sfaturi, ce sa fac, ce parere aveti. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce face. Odata ce femeia iti intoarce spatele nu mai ai nicio sanse sa o mai ti in brate.

| AriannaAri a răspuns:

Incearca sa o recuceresti, arata-i cat de mult o iubesti nu doar prin cuvinte ci si prin fapte.
Poate nu i-a picat bine faptul ca ai mintit-o in legatura cu varsta si astea sunt consecintele, dar daca te iubeste cu adevarat se va intoarce la tine.

| grayWolf a răspuns:

Cum spune LuC1aNu, nu prea mai ai ce face in afara de a uita de ea si a-ti gasi alta; mergi mai departe happy acum ca s-a saturat de tine, poti sa o rogi si in genunchi sa te placa nu o sa rezolvi nimic, iti zic din proprie experienta. oricum majoritate fetelor schimba baietii ca pe sosete si nici nu se implica prea mult emotional, trec de la unul la altul asa lejer. noi de ce nu am face la fel? happy