| freddy a întrebat:

Sa intamplat un lucru groaznic nemai auzit si nemai intalnit. In timp ce dormeam am avut un vis foarte ciudat ca si cum as face dragoste cu prietena si deodata cand m-am trezit am ejaculat in pantaloni explicati e ceva rau? Cei cu glume proaste mai bine nu raspundeti.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

De obicei baietii patesc acest lucru doar de cateva ori in viata...se numesc "vise umede". daca nu ti-ai inceput viata sexula ar fi cazul sa o incepi. sau daca nu mai esti virgin mai bine fa-o de mai multe ori pe saptamana. sa nu mai patesti asta. nu e nimic rau.

| express11 a răspuns:

Bah...e ceva normal la virsta ta! bandajeaz-o!

| ioska a răspuns:

Relax
multa lume o patit deseta dar stii tu cum e, cum trece timpul uiti cum erai odata(primul semn de imbatranire)
http://www.clopotel.ro/......ia-73.html
gasesti mai explicit
nu e rau, dar nici bine... mai pu

| Adriana_5358 a răspuns:

Omfg