| bogdan133 a întrebat:

nu stiu ce sa mai cred despre o fata. Stam in clasa eu cu ea si inca vreo 2 colegi/colege vb ascultam muzica, in timpul orelor ( ea sta in spatele meu ) ma mangaie p par imi cere mereu lucruri ( probabil pentru a bagao in seama)... dar cand i-am spus sambata seara ca o plac mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata iar apoi am intrebat-o daca vrea sa iesim sa ne mai plimbat sa mai vb a spus ca nu ca e prea mult ca ea ma vede ca un amic nu ca un prieten( gagic ) (IAM SPUS CA O PLAC SI AM INVITATO PRIN SMS, TELEFON ) oare crede ca a fost o gluma... plss ajutor dau fundA!

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Poate si ea te place! Dar ii este frica sa recunoasta, sa nu strice relatia dintre voi doi.
Dar la fel exista si posibilitatea sa nu te placa ci doar sa te simpatizeze ca pe un amic, sai fi foarte drag!

4 răspunsuri:
| LadyInBlack a răspuns:

Ea flirtra si tu ai pus botu'. Acum e posibil ori ca ea sa creada ca e gluma ori vrea sa iti dea de inteles ca a fost doar un flirt si nimic mai mult.

| bogdan133 explică:

Nu are dc sai fie frica de o relatie ea a mai avut vreo 3 relatii!

| reych75heaven a răspuns:

Spune-i in fata data viitore cand o vezi

| Liora a răspuns:

Parerea mea este ca te place dar ii este frica de o relatie. incearca sa nu fi tu atat de insistent. sa nu o mai bagi in seama. o zi. doua. si vezi ce reactii arewinking. O sa mearga. iti spun eu! Succes!