| anonim_4396 a întrebat:

Sa nu mai sariti in capu-mi cand vb despre sex, va intreba care este diferenta intre a face amor si a face dragoste? acum sa ma scuzati dar tot despre sex am vorbit

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acelasi lucru numai ca difera cuvintele, si despre apartament vorbind, astept sa te conectezi pe mes si iti zic acolo.

| mgtow a răspuns:

Rosinanta tu esti alt comedy manwinking

| mgtow a răspuns:

laughing astept raspunsul, din rosinanta te fac pegasus, asa calatorim prin toata lumea la o viteza mai marewinking.

| Castiel a răspuns:

Wtf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IceMan, ok dar dupa ora 18winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama ce dea secrete. Duceti-va pe mess si explicati-va acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu vezi ma Iceman? Stau amindoi(ua?)de vorba cu noi si deodata ca niste tate, hai sa-ti explic incet la ureche...