| LeFangirl a întrebat:

Ok, nu sunt disperată după sex sau aşa ceva, dar totuşi, care e diferenţa între dragoste, sex, amor...ce o mai fii pe acolo?
Pur şi simplu nu înţeleg. Am auzit de dragoste şi sex că e la fel sau mă rog, pe aproape, dar de amor n-am auzit.

4 răspunsuri:
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Ai gresit categoria.

| McSergio91 a răspuns:

Hmmm...13 anisori si deja vrei sa aflii diferenta intre "sex si dragoste". Daca te referi la termenul "dragoste" ca actiune fizica, este ca o faci cu persoana iubita, mai romantic, pe cand sex-ul i-l faci cu cine, cum, cand, unde vrei fara sa ai vreun fel de sentiment pentru acea, sau acele persoane.
PAREREA MEA! big grin

| LeFangirl explică (pentru McSergio91):

Păi am întrebat că sunt şi eu întrebată la rândul meu.laughing

| McSergio91 a răspuns (pentru LeFangirl):

Aha... ok!hee hee