| Gabi87 a întrebat:

Buna dimineata prieteni, se considera ca daca intretin relatii sexuale cu o femeie, chiar si sex oral, nu mai sunt virgin...moral, nu? Daca cand eram mic, mi-a lins-o cainele vreo 10 secunde, se pune?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Doar daca era catea.

| lolly a răspuns:

Ahahaha rolling on the floor) prostia din capul oamenilorrolling on the floor)) efect de ras si de plans rolling on the floor)):O nu ti-a mancat salamul Eii?rolling on the floor

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

rolling on the floor Respect Chiorulee laughing

Răspuns utilizator avertizat
| vεηiη a răspuns:

Nebunule smug
Iati un cal :X

| Laya a răspuns:

Zoofilule...laughing)
S-ar pune daca-i mai incerca o data rolling on the floor!

| Phantasmagoria a răspuns:

:O
Nu i'ai ejaculat in bot?
Norocoasa potaiasmug

| Birjaru a răspuns:

Depinde pe ce parte ti-a lins-o, pe parte economica sau pe aia politica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cind mincind, ma da tu dormi cu cateii? zoofilianistule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of doamne, mi-e rău...