| Cosminel1192 a întrebat:

Să te masturbezi este un păcat? Te afectează cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Masturbarea e ceva normal si te ajuta sa iti cunosti corpul si nu afecteaza dar nu trebuie sa o faci in exces ca o sa devii dependent si nu o sa iti mai placa sexul asa de mult. Eu nu cred ca masturbarea este un pacat. funda?

3 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Din cate se spune, e un pacat. Da nu te afecteaza cu nimic. Asa ca continua.

| NeneaGogu a răspuns:

Nu ma afecteaza cu nimic, este foarte sanatos sa-l mai iei la intrebari pe cel mic din cand in cand

| Guby a răspuns:

Masturbarea nu este pacat..doar ca te face a te simti bine.