| anonim_4396 a întrebat:

E un pacat sa te masturbezi? funda...

Răspuns Câştigător
| TreabaBuna a răspuns:

Da.E pacat ca iti irosesti resursele(mai ales daca esti baiat, prin ejaculare arunci in zadar tot ce ai mai bun si mai sanatos in tine).

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E pacat sa treci prin viata ca lebada prin apasad

| iloveunicorns a răspuns:

Şi da şi nu, e păcat că o faci doar pentru plăcere, nu e păcat, pentru că aproape tot globul o face...

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Aha e pacat deoarece sperma in loc sa sfarseasca pe faţa unei fete sfarsesc pe mana sau pe un servetel rolling on the floor

| rapa a răspuns:

Da o pl

| DenisH a răspuns:

E pacat... si eu as vrea sa ma las dar nu pot :[, e ca un drog. Este pacat pentru ca sexul este facut pentru ca sa faci copii nu ca sa ne facem poftele.