| TechnoCocktail a întrebat:

Sa; ut TPU! Ok deci totul sta cam asa. Tin mult de tot la o fata, ne cunoastem de 1 an. Am incercat sa fiu impreuna cu ea dar mi-a zis nu desi ma plcea pentru ca avea prieten. De atunci am lasat-o in pace 1-2 luni. Dar inca tin mult la ea. Peste cateva zile mergem la un gratar cu prietenii unde o sa fie si ea. Care e modul cel mai dragut /romanti sa o intreb daca vrea sa fim impreuna? Avem amandoi 15 ani ea e genul un pic mai timida, dar si eu sunt timid uneori mai ales in preajma ei ma pierd. Multumesc. Fuda!

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

O sa-i ceri mana in timp ce ardeti friptane, ragaiti a mici si faceti pipi la copac/in rau (asta in timp ce se aud manele din masina)
Nici nu-mi imaginez un cadru mai romantic

| TechnoCocktail explică (pentru IMC90):

Mori!

| IMC90 a răspuns (pentru TechnoCocktail):

Ai rabdare sa se termine meciu si ma duc sa mo omor laughing

| TechnoCocktail explică:

Salut *. Scuzati greseala laughing