| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va povestesc problema mea. In iulie au venit din Suedia verisorii mei. La o bere la un gratar, in parcul de distractii. Intr-o zi am dus-o pe vera mea Ana sa se intalneasca cu prietenii si prietenele mele.A fost totul minunat se intelegeau bine. Dupa ce au plecat peste cateva zile ii sun sa ne intalnim. Cand vorbeam cu Darius (un prieten de-al meu) pe final o aud pe Cora ( o alta prieteana) vine si Ana? Am zis ca am racit si am evit ziua de intalnire. Alta data ii sun si ii intreb daca vor sa mergem la club. Sigur daca vine si Ana. Crede-ti ca prietenilor mei le place mai mult de Ana de cat de mine? Si ca ma tin prin preajma doar pentru ea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exact,procedand astfel o vor uita.big grin

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca da, sau altfel spus este mai mult decat posibil.Parerea mea.

| dalovergreen67 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Atunci sa fac tot posibilul sa nu se mai intalneasca nu?

| dalovergreen67 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Atunci sa ii tin despartiti cat mai mult posibil?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru dalovergreen67):

Exact,procedand astfel o vor uita.big grin

| LoveSleep a răspuns:

Ce face Ana?

| Doub a răspuns:

Ce numeee frumos, Ana.:X

| Kenya a răspuns:

Cam da, incearca sa fii mai sociabila ca ea

| Kettolix a răspuns:

Ba,trebuie sa te multumesti cu ideea ca Ana e mai buna ca tine. Apropo, cemai face? Si acum lasand caterinca la o parte aia nu iti sunt prieteni happy

| valeriu1900 a răspuns:

Imi dai si mie numarul de telefon al lui Ana?

| dalovergreen67 a răspuns:

Mersi pentru raspunsuri, dar Ana o sa plece in Suedia peste o luna deci problema e rezolvata. Si cat de prieteni i-am injurat pana la 2 si i-am innebunit.