| becca45 a întrebat:

Sa zicem ca Doamne fereste cineva ar trebui sa se opereze de ceva-indiferent ce in 4 zile si ia anticonceptionale, trebuie sa le intrerupa? chesti asta nu stiu...

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca vrei sa faci sex si pe masa de operatie nu trebuie sa le intrerupi tongue...

Ce intrebari stupide cand te opereaza doctoru ii poti spune ca doar nu ai gura plina! sau...

| becca45 explică:

Eram curioasa sa vad daca trebuie sa nu le mai iei dinainte cu o saptamana sau ceva de geuh...nu te scuipa pe piept!laughing