| Houselaurie a întrebat:

Sal.acu 4 zile, o fata care sta pe aceiasi strada cu mine, sta in gazda, a facut rost de id-ul meu, am vorbit cu ea pe mess, si dupa prima impresie, vreau sa iasa o relatie cu ea. mi-a dat si nr de tel, a acceptat sa iesim la un suc, numai ca nu am mai vorbit de atunci cu ea.in primul rand, pentru ca nu a mai intrat pe mess. ce trebuie sa fac, ca sa nu astept prea mult, poate nu intra 2 saptamana pe mess.sa o sun, sa ii zic sa ne intalnim, ca sa ne cunoastem mai bine, sau sa mai astept, ce ar fi indicat sa fac.

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Poate o fi avand treaba, poate a gasit pe altcineva, pune mana si caut o, poarta o discutie cu ea la o cafea, suc si vezi cum stai.
bafta

| aGviLa a răspuns:

Tio spun pe scurt.

Nu mai astepta pune mana pe talefon si suno, pana nu tio ia cineva inainte tongue Iti urez bafta! Pace!