| Houselaurie a întrebat:

Sal.am 17 ani sunt la liceu, si in curtea scolii este si camin doar de fete.azi o fata din clasa care sta in internat, a invitat pe un coleg de a meu sa vina intr-o camera ca cica mai sunt niste fete.si m-a chemat si pe mine. imi era cam rusine.normal cica sa facem nu stiu ce.pana la urma m-am dus.era doar colega mea si cu inca o fata f frumusica, am facut cunostinta cu ea.si eu si colegul.am mai ras, vorbit. faza e ca, s-ar putea sa ne mai intalnim cu ea, sa intretinem relatii sexuale, dar eu o am de 14 cm si mie cam rusine, ca daca colegul meu o are mai mare, nu ma fac de rusine? inca sunt virgin.eu zic ca e destul de mare adica pot face treaba cu ea, dar se putea si mai mare nu? sa nu ma mai duc? ce sa fac.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa tu nu ai de ce sa iti fie rusine, du-te si profita ca mai tarziu nu se stie ce mai iese in cale.

| IloveME a răspuns:

Iti recomand pentru inceput sex in doi...
adica u si fata.nu ai nici experienta, asa ca cel mai bine ca sa nu t faci d rusine s-o faci d cateva ori singur(adica doar cu fata)

| Sperman a răspuns:

Stai linistit omule, ce conteaza ca o are mai mare? Principalul e ca fata te doreste, iar in plus nu conteaza marimea asa de mult, conteaza cum te misti. Fa-o sa se simta bine si fii sigur ca o sa mai ai aventuri cu ea. Apropo, nu e asa mica, e media normala. Deci stai fara griji.
Eu iti doresc succes si sper sa iasa treaba buna, fii relax si nu-ti fa griji. Bafta!

| Bibutzu a răspuns:

Buna!rolling on the floor
Da,...ce pot spune. conteaza si grosimea sa stii...Dar eu zic sa-ti incepi viata sexsoala dintr-o aventura.si fata respectiva sa nu et conoasca!
Parerea mea...big grin daca ti se intampla ceva rusinos.sa nu fi umilit mai tarziu!
Funda?

| anca174 a răspuns:

Marimea nu conteaza ci cum o faci si mai ales cat de bine se simte fata. asa ca nu fi rusinos simte-te bine tu ca sa o faci si p ea sa se smta binehappy

| anca174 a răspuns:

PS: tipa nu o sa stea cu liniaru ca sa ti-o masoare asa ca fi linistit big grin

| perro12 a răspuns:

rolling on the floor Deci, esti tanar nu rata nici o sansa.Marimea nu conteaza asa mult dupa parerea mea ...trebuie doar sa stii ce sa faci cu el(penisul).Nu-ti trebuie pregatire pentru asa ceva, dar sa fii sigur ca vrei acest lucru. Oricum pentru toate exista un inceput.
P.S. Nu uita sa folosesti prezervativ. happy

HF

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Nu conteaza cat de mare o ai...ci conteaza ce stii sa faci cu eawinking. calmeaza-te e normal sa te simti putin aiurea.du-te si nu ratat ocazia ca astfel de ocazii nu prea se ivesc foarte des. du-te cu increderewinking. succes

| Rooby a răspuns:

Frate du-te nu pierde ocaziawinking ca pe urma o sa regreti iti zic nu fi complexat pe chestia asta ca el o are mai mare fetele nu se mai gandesc la asta cand o faci cu ele poate dupalaughing sper ca te-am ajutat

| Gabriela_6004 a răspuns:

Pai du-te, nu te vei face de rusine in primul rand te dezvolti si nu ai de ce sa fi dezamagit. Daca o fata te vrea sau te place te vrea / place asa cum esti tu si 14 cm la varsta ta e destul de bine intre 17 si 14 cm e ok.

| Dolodolo a răspuns:

Du-te. Dar sa-ti pui caciulita. Nu conteaza marimea, ci placerea.

| Mariusssss a răspuns:

Eu cred ca ai sa te faci de ras. Cand o sa-ti vada rama in timp ce te chinui sa o cauti cu pieptenul...aoleuuu, o sa fie penibil laughing laughing)))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai noroc si e a lui mai mica big grin