| anonim_4396 a întrebat:

eu plac o fata cu care nu prea am vorbit dar in schimb m-a invitat o colega de clasa frumusica dar pe care nu o plac la un suc pe cine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| RicăPăturică a răspuns:

Iesi cu cea care te-a invitat prima data. vorbeste mai multe cu ea si incearca sa aflii si de cea pe care o placi,dar fara sa isi dea seama de ce intrebi. Iar dupa iesi si cu cea pe care o placi, in alta zii de exemplu. Fii smecher si surprinde-o cu niste conversatii, chestii comune pe cea pe care o placi

1 răspuns:
| AmyK a răspuns:

Pe fata care o placi happy!