| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg o chestie. Fostul cand se saruta cu prietena lui se uita la mine. si cand o ia in brate se uita la mine si chesti de genul acesta. Stateam odata pe o banca in ordinea aceasta : eu prietena lui si el. Si el nici nu o baga in seama numai cu mine vorbea. Si se uita la mine intruna. Si la un moment dat prietena lui spune : da pe mine nu ma mai bagi in seama? si a luat. o in brate dar se uita la mine. Si astazi a venit prima data dupa ea la scoala. Eu si ea suntem la aceiasi scoala in aceeiasi clasa. Si sunt impreuna de o luna. Si dupa mine venea inca din prima saptamana! Dc. face asa? Funda! Ps : scuzati greselile gramaticale! :X :*

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Poi or vrea sa te faca geloasa, ori a ramas captiv la relatia ta cu tine, adica nu se poate dezobisnui ca ii cu alta. chiar daca tine la ea. Mai bine ti-ai gasi si tu alta persoana, si atunci o sa vezi daca o sa zica ceva, daca mai tine la tine, daca nu continui si incerci o alta relatiewinking.

6 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Clar omul are o problema,pune-te in locul fetei,cum ti se pare gestul sau,daca se foloseste de ea de ce nu ar face asta si cu tine la un moment dat? Eu merg pe principiul ce tie nu-ti place altuia nu-i face si sincer atitudinea lui lasa de dorit. Fie vrea sa te faca geloasa, fie se joaca cu amandoua, asa daca pierde intr-o parte e asigurat in cealalta parte.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru liz23):

Dar el stie ca eu nu mai tin la el straight face

| liz23 a răspuns (pentru egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt):

Dupa cat stai sa te gandesti la gesturile lui, eu nu as fi atat de sigura pe asta si cred ca nici el.E un joc de-al lui prin care vrea sa iti arate ca facandu-te geloasa inca iti pasa, din cate observ reuseste.De ce zic asata,daca nu ai mai tine la el deloc nu te-ai fi gandit deloc la ce insemna gesturile sale. Cea mai buna arma a ta este indiferenta,se uita la tine tu ii intorci spatele, pana se satura. Oricum este urat ce face, mai ales de fata cu care este si apoi fata de tine.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru liz23):

Pai nu stau sa analizez dar eram langa ei straight face si se uita la mine. adica constant se uita la mine. e cam greu sa nu observi straight face. Si astazi a venit dupa fata aceea si eu nu am vrut sa ma vada si m.am ascuns dupa o colega ca sa nu ma vada. Ca noi 2 nu mai vb de ceva timp si daca ma vedea incepea sa ma sacaie straight face.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Clar inca te place si incearca sa te faca geloasa!

| AnoOnim23 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa, si asta pentru ca este posibil sa tina inca la tine. Se foloseste de fata respectiva, crezand ca asa va reusi sa te faca sa te intorci la el.