| Houselaurie a întrebat:

Sal.cititi pls. o fata care sta in gazda la o casa pe aceeasi strada cu mine, a facut rost de id meu, am vbit cu ea, e de treaba, frumusica, a acceptat sa ne intalnim, eu is a 11-a ea a 10-a la acceiasi scoala, eu am dimineata ea dupa amiaza.azi cand veneam de la scoala, mergeam cu vreo 3 colegi spre statie, iar ea, venea spre scoala. din obisnuinta, am salutat-o dar dupa vreo 10 m sa zicem mi-am dat seama, cine e, si ma gandesc ca, trebuia sa ma opresc si sa vorbesc cu ea? am vbit doar pe mess cu ea. miercuri. oare, si-a schimbat parerea despre mine, ca nu m-am oprit? cand ma salutat a ras la mine, sa ii dau un mesaj sau ceva, sau, are ceva, si-a schimbat parerea despre mine, ca nu m-am oprit sa vb cu ea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa ii zici pe mes ca nu ti-ai dat seama cand ai mers pe strada de ea pentru ca erai atent ca conversatiile cu colegii tai. Te va intelege.

| alexutza003 a răspuns:

Nu cred ca si-a schimbat parerea despre tine dar data viitoare opreste si vb cu ea face to face o sa conteze foarte mult pentru ea bafta sper sa iasa ceva frumos intre voi

| ionut7782 a răspuns:

Fii mai atent.o fata sa te iubeasca trebuie sa ii acorzi toata atentia.simte nevoia sa se simta importanta pentru tine.deci nu mai face prostia asta.ar fi frumos sa iti ceri scuze imediat si sa ii promiti ca nu se va mai intampla.succes si ai grija. fetele sunt ca si oul.trebuie sa te porti cu ele cu atentie respect sa o facisa prinda incredere in tine si tot asa.succes

| hamster a răspuns:

De ce atatte complicatii, ii spui frumos ca nu ti-ai dat seama ca era si ea, ii ceri scuze si gata(daca se supara treaba ei)