| PisuCluj a întrebat:

Cum sa atrag unui baiat atentia. e de la mine din scoala si este dragut.Cum sa ii zic ca il plac.Am senzatia ca ii place si lui de mine mi-a zis un coleg de al lui ca ma place si cand vb cu mine se balbaie laughing...cum sa fac sa ma apropii mai tare de el?

3 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Baga`te in seama cu el. Si de la o mica discutie poate sa se incinga treaba. blushing

| Freak_6887 a răspuns:

Propune`i sa iesiti in orasbatting eyelashes isi va da seama laughing

| alexandrusmen a răspuns:

Il intrebi pur si simplulaughing)