| negagicaru97 a întrebat:

Sal,eu particip la miss si mister cu o fata frumoasa foc si nu stiu cum sa-i zic ca o plac big grin dar eu cred ca ii place de mine... vreau idei, sfaturi cum sa-i zic ca o plac la bal sau dupa big grin

Răspuns Câştigător
| rekinu94 a răspuns:

Mergi la ea si o tragi intr-un colt, udneva retras unde santeti doar voi 2, si ii spui cat de mult inseamna ea pentru tine...Ca o placi foarte mult si ti-ai dori foarte mult sa aveti o relatie,sau etc.
Spune-i tot ce simti, spune-i ca ai fluturasi in stomac cand o vezi ca tot timpu ai emotii mari langa ea, Ca pentru tine e o fata foarte speciala, c tie foarte draga, si iti pare rau daca ai suparat-o cu ceva dar a fost fara intentie si ca intentiile tale mereu au fost bune...etc ceva de genu cel mai bine ar fi sa-i spui tot ce simti tu.
Pentru ca o sa-i placa ce spui tu nu texte luate de la altii.
Daca te palce te va palcea exact cum esti tu.
Sper ca te-am ajutat.
Daca mai ai intrebari te voi ajuta cu mare placere.
O zi buna!

6 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Stai sa treacu miss/mister si apoi vezi dac chiar iti mai place de ea.

| neutrino a răspuns:

Las-o pentru dupa sarbatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii spune nimic, lasa sa decurga totul firesc. de unde mania asta a declaratiilor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca-i place de tine treci la atac, nu mai astepta ca vine altul si ti-o ia

| irrumator30 a răspuns:

Incearca o plimbare in doi. pregatesti frumos un speech, un trandafir, o tinere de mana, si la un moment dat un sarut usor pe buze. De-aici totul va curge ca uns. Bafta!

| SkorpYo a răspuns:

Du-te si spune-i in fata cea ce simti pentru ea... gandeste ca ai un timp limita si poate veni alt ''smecher'' sati ia fata asa ca grabestete si spune-i ca o placi