| corina28 a întrebat:

Peste cateva zile o sa particip la miss si sunt destul de timida si nesigura pe mine (stiu aiurea timida da' merge la miss)asa ca am nevoie de cateva sfaturi, ce credeti voi ca o sa ma ajute sa ma descurc mai bine. MS

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

De ce să fii timidă când toţi prietenii îţi sunt aproape? Trebuie să fii tu însuţi; încrezătoare, ştiind că poţi fi cea mai bună.
Gândeşte-te la cei din sală, ei îţi sunt aproape, susţinându-te. Tu trebuie doar să fii dezinvoltă şi deschisă la orice.
Succes la bal!

2 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

In cele cateva zile cate mai sunt pana la concurs nu ai sa "ingrasi porcul". ce sa faci in momentul cu pricina. exact ce ai facut cand te-ai inscris. sunt convins ca si atunci ai avut mari emotii dar totusi ai facut-o. curajul de atunci si fii tu insuti.
succes

| Andreeaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Incearca sa ai incredre in tine si sa ai puterea sa fii tu
.si astfel cred ca va merge