| deyniel a întrebat:

Salut am 13 ani vreau sa stiu cum sa cuceresc o fata de varsta mea aveti vreun sfat? Astept sfaturi de la baietii cu experienta dar vreau si sfaturile unor femei pentru a sti ce le place.

Răspuns Câştigător
| meryem200 a răspuns:

Deci... noua fetele ne plac baietii inaltii dar daca nu sunt baietii aceia inaltii pot fi si de inaltimea acelei fete! Ne place sa ne faceti complimente cum ar fi: daca ne suneti frumoase si ne simtim frumoase ne simtim extraordinar.Dar daca vrei sa cuceresti o fata mai bine cand o vezi prietenele intrab-o daca vrea sa va plimbati daca refuza mai insista de 2-3 ori si roag-o frumos spune-i ce-ai vazut la ea, si ce simti pentru ea. Dar p,limbati-va singuri mergeti si deschide un subiect referitor mai intai la amicii si dupa aia spune-i uite eu te plac,esti, am vazut la tine amabilitate, personalitate...si asa mai departe s intreab-o pe la sfarsit vrei sa fi cu mine? Funda?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hellene08 a răspuns:

La varsta ta iti arde de din astea.O sa ai destul timp mai tarziuhappy!

| Hellene08 a răspuns:

Nu ma gandeamhappy!

| Hellene08 a răspuns:

Nu neaparat ca stateam numai cu cartea, dar nu asatongue

| Predat0r a răspuns:

Cand iti place o fata te duci direct la ea si incepi sa o saruti si ea te va placea laughing)))winking

| Mamicaaa a răspuns:

SimplulaughingEsti amuzant cu ealaughingO faci sa radalaughing

| deyniel explică:

Multumesc meryem200 bun sfat cel mai bun de pana acum multumesc si pentru celelalte raspunsuri dar nu pentru cele care imi spu ca sunt prea mic nu dau nume [Rossee] ce tu nu te gandeai la asta la varsta ta.

| deyniel explică:

Da sigur rosse tu numai carte invatai ba trebuia sa vina politia sa te desparta de o carte.