| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. am si eu o intrebare legata de iubire sad in urma cu 5 luni prietenul meu s-a despartit de mine deoarece el este arab si trebuia sa se logodeasca cu verisoara lui ..ma blocase pe toate conturile la telefon nu mai vroia sa mi auda vocea. le spunea prietenelor mele ca in momentul cand vede pozele cu mine ii se facea rau si ca acela era motivul pentru care ma blocase... acum dupa 5-6 luni m-a deblocat iar eu de craciun ii spusesem C.F si pe urma ne am dat iar la vorba. pana nu am inceput sa i zic iar daca pot sa l am din nou la prieteni si a zis ca nu dar se gandeste oricum ..si azi vad ca mi da cerere si incepe sa mi comenteze la poze si sa mi dea like. voi ce credeti inca ma iubeste? sau face asa. din prietenie. eu stiu bine ca el ma iubeste in continuare dar vrea sa ma uite pentru ca nu are de ales.dau funda.cui ma poate ajuta sad

6 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

"voi ce credeti inca ma iubeste? sau face asa. din prietenie. eu stiu bine ca el ma iubeste " ti ai raspuns cam singurica la intrebare.

| mat31new a răspuns:

Stii ce facea bunica-mea cand era de varsta ta? avea grija de fratii ei mai mici, spala haine, mergea la vaci, si, chiar daca a fost un singur an la scoala, stie sa scrie, sa citeasca, si recita poezii care le-a invatat cu zeci de ani in urma.

| Alișa00000000000 a răspuns (pentru mat31new):

Sa ma mictionez pe tine si pe matamare. de taranoi.

| unknøwn a răspuns:

Cât de inteligentă să fii să umbli după un arab? Tu ştii că la arabi o cămilă e cam de 7 ori mai valoroasă ca o femeie?
Ştii că la arabi dacă eşti violată, tot tu eşti judecată, că de ce l-ai lăsat să te violeze?

| anonim_4396 explică (pentru unknøwn):

Las-o, eu cred ca se cupleaza cu unul din arabii aia de lasa comentarii traduse cu translate, au o fata de nici nu te mira atitudinea lor fata de femei si vorbesc o engleza mai pocita decat manichiura unei fete cu parkinson in faza terminala.

| Redex14 a răspuns:

Nu stiu eu prea multe despre dragoste dar sunt destul de sigur ca te vrea DOAR ca prietena.El vrea sa uite ce a fost intre voi pentru ca stie ca stie ca nu se mai poate intoarce la ce a fost si nu vrea sa te raneasca.Iti da like etc etc pentru ca sunteti prieteni/amici.