| roxeen a întrebat:

Fac 15 ani in ianuarie si dupa cum zice fostul meu, care ii si vecinul meu a suferit din cauza mea de 2 ori. Are 20 de ani abia impliniti.Eu nu stiu daca sa'l cred. Anu trecut am fost "impreuna" zicea ca s-a indragostit de mine in piscina nu stiu cum si dupa putin timp il lasasem pentru ca nu imi placea asa de mult de el si eram onteresata de altu, care avea varsta mea si eu l'am lasat ma intreba de ce etc.intr-o zi m-a vazut ca ma sarutam cu ala si imi reprosa ca el sufara si eu ma distrez, dupa vreo 5-6 luni era dus dupa alta si ei ii zicea tot ce imi zicea mia, anul asta tot asa s-a intamplat.stam amandoi in italia si mereu vedeam scris pe fb ca toate locurile ii amintesc de mine si la vara o sa plece, de tot. Si in momentul asta iar ii dus dupa alta. Imi zicea ca eu am fost prima care l-a dat peste cap, pentru care ii in stare de toate, ca cand l'am parasit nu mai dormea.si cand ma saruta simteam cum trema. Voi credeti ca chiar ma iubea? sau nu stia ce imi zicea?

Răspuns Câştigător
| DeniZu a răspuns:

Euuu creeed ca era dezorientat si asta nu insemna iubire sau chestii de genu, parerea mea...

6 răspunsuri:
| Oxa a răspuns:

Da eu cred ca era sincer cu ce zicea si stii ca baieti indragostiti sunt prostuti asa ca daca uh mai simti ceva pentru el cat de putin ar trebui sa-l intrebi daca mai simte ceva pentru tine. Penytru ca ai zis ca are 20 de ani da? in loc sa stea cu "gagicile" cum fac majoritatea de varsta lui el sta cu gandu la tine asa ca mai merita o sansawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, tu la 15 ani mai bine ai pune mana pe carte, iar el, la cei 20 ai lui, pacat ca nu mai este armata, ca ar fi fost deja de mult pe undeva facand instructie pe undeva, si s-ar fi intors barbat adevarat de acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si are ceva sentimente pentru tine, dar e vrajeala daca ii mai spune si alteia tot aceleasi cuvintewinking

| roxeen explică:

Nu ti'am cerut parerea despre sprancenele mele -.-"

| Manuelyo a răspuns:

1 invata sa scrii corect si apoi intra pe acest syt si scrie...
2 poate te place nu sti niciodata ce e in sufletul lui pana nu stai sa il cunosti sa vezi ce ii poate capu si daca chiar are sentimente pentru tine...incearca apropiete de el doar asa de forma si vezi ce simte pentru rine si dac e adevarat ce spune...

| roxeen explică (pentru Manuelyo):

Is in Italia de 9 ani. In Romania am fost numai la gradinita -.-"