| claudiualin5 a întrebat:

Am și eu o problema, îmi place de o fata, ea știe acest lucru, dar am aflat ca ei îi place de alt băiat. Băiatul ăla nu știe acest lucru! Cum as putea sa o fac sa ma placa pe mine, ca mi-a spus ca ma place și pe mine? Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Daca ea nu te place nu ai ce sa faci. Nu o poti obliga.
Mai bine renunta. O sa gasesti pe altcineva.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si catora nu le-a mai zis. Asta nu e de o relatie. Ia-ti gandul.

| Crackman a răspuns:

Pai nu prea. Sfat : nu iti pierde mai mult timp cu asa ceva.
Probabil peste 5 ani te cauta, dupa ce isi sparge cireasa cu diferiti dobitoci si cauta un tip bun.
Dai cu flit, este cel mai bine