| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.As avea o mica mare intrebare. Ce sa fac ca sa devin mai atractiv si mai carismatic dar in acelasi sa imi pastrez stilul.Eu sunt o persoana foarte dificila.Nu ma prea repezesc sa intru in prietenii si incerc sa nu imi arat sentimentele fata de toata lumea doar fata de prietenii in care stiu ca pot avea in credere ca nu ciripesc etc. Ceva ajutor? Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna :*,
Pai nu poti face ceva anume daca nu ai o motivatie. si sa stii ca nu e rau sa te deschizi in fata unei persoane dar sa fie de incredere si aici e o problemuta. nu ai ce sa faci sau sa te schimbi nu prea poti in schimb in timp va aparea o pers de care o sa te atasezi si o sa prinzi incredere si atunci vei vedea ca o sa poti vb orice cu repectiv/a fara nici o jena.
Succes.

1 răspuns:
| basexcu a răspuns:

Schimba-ti look-ul!