| Tudor2006 a întrebat:

Sal, TPU, azi i-am spus unei fete ca imi place de ea (avem 11 ani ). Ea m-a pupat pe obraz si a plecat.Ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| DarkSlime a răspuns:

Faptul ca te-a pupat pe obraz poate insemna ca si "ea te place" ( si probabil te placea de mai mult timp ) Eu iti sugerez sa ii daruiesti un trandafir si sa te comporti frumos cu ea daca vrei sa fie prietena ta... Dar atunci cand incerci sa te comporti frumos cu ea ai grija sa nu o sufoci. ( adica sa n-o enervezi si sa n-o obosesti ) Comporta-te mai natural dar nu urat! Daca faci toate asta s-ar putea sa incepi o relatie foarte frumoasa! Succes cu gagica! Funda? =)

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pupicul a reprezentat raspunsul de ei de "multumesc" sau "si mie de tine" exprimat intr-un mod mai tandru/dragastos. Ar fi un gest deosebit/minunat sa-i oferi un fir de floare, un trandafir. Bafta!

| Andreea2239 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate fi si un " ce dragut, mie nu dar te pup ca sa nu te simti prost " aka friendzone

Răspuns utilizator avertizat