| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, cum sa va spun...sunt pe a 6a si azi la scoala m-am pus cu o fata (prima data) si nu prea stiu cum sa reactionez nu m-am intalnit in pauze cu ea dar colegii mai luat pe sus si mau dus la ea dar ea s-a speriat cand a vazut ca erau 20 de copii pe mine si ma trageau de par si din astea iar ea a avut ultima ora si a plecat acasa cu prietena sa (speriata de ce s-a intamplat)... ce sa fac maine

1 răspuns:
| razekery a răspuns:

Daca iti place de fata povestestei ce s-a intamplat apoi spune-i ca e draguta si ca iti place de ea daca nu i povestesti ce au facut colegii tai si ca nu e nimic tongue