| paulpetrolistu a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place de o colega la care tin enorm. Si ea cred ca tine la mine, fiindca azi cand o alta colega a intrebat-o daca vrea sa fim impreuna a raspuns :"daca vrea si el", dar adevarata problema a fost ca atunci cand am intrebat-o eu pe wapp daca vrea, mi-a dat seen. Oare mai merita sa incerc sau nu?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este foarte urat sa intrebi pe cineva despre ceva atat de intim prin intermediari sau pe telefon. Arata neseriozitate si lipsa de respect pentru persoana respectiva. Ca orice om, probabil s-a simtit profund jignita de abordarea ta si acum ezita. Cere-ti iertare si intreab-o intr-o discutie reala. Si sa nu mai faci asa ceva in viata ta. Wapp este pentru discutii scurte si lipsite de semnificatii (gen sa modifici o ora sau un loc de intalnire deja stabilite, sa ceri as ti se aduca ceva, etc), niciodata nu se foloseste pentru discutii importante, personale, pe care dai mai mult de doi bani.

| Violleta2022 a răspuns:

Cuavntul "seen" inseamna vazut!
Daca nu te descurci cu engleza in FB, schimba setarile pe limba raomana!
Deci, ea doar ti-a vazut mesajul si nu ti-a dat inca nici un raspuns, probabil se mai gandeste inca.
Normal ca merita sa incerci, ea inca nu ti-a raspuns nimic.

| neutrino a răspuns:

Astfel de propuneri se fac in "direct", nu virtual. Si fetele au mandria si pretentiile lor!

| jocker007 a răspuns:

Fii barbat dracu si inviti la un suc nu va inteleg dracului asa fricosi mai sunteti.Cu tupeu ca rusinosii mor de foame.

| AlexGabrielASC a răspuns:

Zic sa o intrebi fata in fata, nu pe wapp. Normal ca merita sa incerci, viata e prea scurta sa stai asa, in umbra. Dai inainte main, nu mori daca o sa zica nu. Si inca un sfat, nu mai vorbi chestii de suflet pe wapp sau pe mess sau orice mod online, zi tot fata in fata! Astept sa ne zici rezultatul. Bafta!
Funda? ^^