| bubu_7778 a întrebat:

Cine barfeste mai mult? Sexul feminin sau cel masculin?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

In egala masura, chiar daca barbatii nu prea recunosc.

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

.Psihologic, barfa face bine, are conotatii de socializare, dewstinde, daca se mai si face haz de nacaz, e super! Asta conteaza cel mai mult, sa poti sa razi din apr orice! Psiho

| DenissaDeea a răspuns:

Hmm! se spune ca sexul feminin! dar cat e adevarat? si pana la urma care barfesc mai mult sexul feminin sau masculin? scuze!

| DenissaDeea a răspuns:

Sotul meu a zis asa ca femeiele sunt mai barfitoare, dar nici barbati nu se lasa mai prejos(pana la urma scor egal)( 11)

doiny
| doiny a răspuns:

Parerea mea e ca sexul feminin... avem o alta tactica de a pune punctul pe "i" cand e vorba de barfitbig grin

| anonimvirtual89 a răspuns:

Feminin normal laughing fetele sunt cu barfahee hee

| viorel2c a răspuns:

Scor egal

| andrada005 a răspuns:

Feminin logic...nu numai barfesc dar mai si exagereaza cateodata...adik "mai baga si de la ele"...

| Teardrop:] a răspuns:

Eu cred ca sexul femininlaughingbig grin

| kaumi a răspuns:

Barbatii. Dar au stil. Diferenta dinte sexe la capitolul barfa: barbatii barfesc, femeile transforma barfa in mahalagism.

| DarkBlood32 a răspuns:

Amandoua sexe.
Unele fete barfesc alte fete de exemplu,cum se imbraca,cum se machiaza, ca place nu stiu ce fraier etc.
Si baietii barfesc, normal! Deci baietii barfesc mai mult baieti, adica ca ala e plangacios, ca are o freza de rahat etc.

Deci fetele barfesc fete iar baietii barfesc baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand un grup de barbati stau la barfa se spune ca /au iesit la o bere cu baietii, cand un grup de femei schimba pareri de opinie se spune ca barfesc...eu cred ca barbatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fereasca sfantul sa-i auziti pe barbati barfind! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aman2...am observat eu...
femeile cand se intalnesc ba isi zic una de ala ba de altu... da barbatii tot la fel fac