| ionutlovemirela a întrebat:

Salut, Imi place de o fata... dar nu stiu cum sa ii spun ca o plac. daca o avea iubit... stiu cate ceva despre ea dar nu am curajol sa ii spun fata in fata "Imi place te tine sau te iubesc" ajutati-ma va rog frumos dau funda!

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Dacă îți place de ea, fă primul pas. Dacă îi știi adresa de mess, stai pe imvisibil și trimite-i un mesaj"îmi place de tine", și așa o să vezi răspunsul ei. Dacă are iubit, nu o să-ți răspundă. Între timp, fă-ți curaj, ușor, ușor!
Ai grjiă!happy

| Miky1 a răspuns:

Prima varianta inainte de..SAU

Răspuns utilizator avertizat
| Graftzoor a răspuns:

Goguleee, si eu am aceiasi problema si sunt exact ca tine. Eu iti zic ceea ce am facut eu. La faza cu prietenul si eu am crezut dar am intrebat-o fara frica si dupa am facut pe indiferentu' ca sa nu ii dau de inteles ca o plac. Iar la faza cu "Imi place de tine sau te iubesc" nu am facut-o si nici nu am sa o fac chit ca este un lucru mult mai simplu si multi prieteni imi spun sa ii zic, eu am preferat sa ii dau de inteles ca o plac si chiar a mers [ bine, la urma urmei tot trebuie sa ii spun ca o plac. ]. Si sincer nu prea sunt de acord cu ceea ce a spus BybyAbby, eu prefer varianta mea. Eu iti sugerez sa faci ceea ce am facut si eu si poate va reusi = ] Bafta colega

| ionutlovemirela explică:

A da si am 13 ani si ea tot la fel. deci ajutati-ma va rog frumos! Dau funda