| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
o problema!
de unde pot sti sau nu daca o fata vb pe bune sau nu.
m-a intrebat pe mess daca vreau sa stau cu ea si mi-a zis ca ii place de mine de ceva vreme.

ideea e ca vreau sa stau cu ea, da mie sa n fie cacialma si sa pic pe fraier.

cum ziceti sa fac sa aflu si sa ii raspund la intrebare?(raspunsul e da)

mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Spune-i frate ca da, de ce sa pici de fraier? Cati dintre baieti crezi ca ar spune "nu vreau sa stau cu tine" unei fete frumoase? Dooh, n-ai de ce sa pici de fraier.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NewTerminator explică:

N faza e ca n stiu daca a vb ea sau altineva. sau au facut-o la misto mai multe fete la o petrecere ceva.

| NnDWtf a răspuns (pentru NewTerminator):

Pai vorbeste cu ea la telefon sau pe mess iar si intreab-o ce face. Daca era ea, o sa te intrebe daca te-ai gandit sau ceva de genu', o sa te intrebe ceva legat de voi doi. Daca nu te intreaba ea, intreab-o tu daca a vorbit cineva de pe id-ul ei ca ti-a zis ca ii place de tine.

| NewTerminator explică (pentru NnDWtf):

Totusi n-ar fi mai bine sa vb maine fata in fata, sincer n prea le am cu discutatu prin mesaje

| NnDWtf a răspuns (pentru NewTerminator):

Ba da, daca nu te pierzi prin vorbe, vorbeste fata in fata cu ea.