| anonim_4396 a întrebat:

Sall,am 14 ani si un baiat de 17 ani vrea sa fie cu mine dar nu se poate ca nu am voie de la parintii mei sa am un prieten si el nu ma mai lasa in pace spune ca ma iubeste si vrea sa fie cu mine pff... si i-am spus ca nu se poate si mi-am cerut scuze dar el tot nu ma lasa in pace ce sa fac?

16 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Daca u chiar nu vrei sa fi cu el, ii spui ca ai pe altcineva, sau ca iti place altcineva si o sa te lase in pace!

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru N3rvos):

I-am spus sa ma lase in pace, si daca ii spun ca am pe altcineva trebuie sai arat!

| N3rvos a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Atunci spune-i ca nu esti pregatita pentru a avea o relatie, si ca in momentul in care vei fi pregatita o sa ii spui, si daca mai insista mult nu vei fi niciodata pregatita sa ai o relatie cu el, ca nu iti plac persoanele insistente!

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru N3rvos):

Mersi

| N3rvos a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Sa cresti mare!

| Stephh a răspuns:

Îi spui că nu-l iubeşti şi ca nu eşti atrasă de el! Sau că nu eşti pregătită de o relaţie. Apropo îi felicit pe părinţii tăi că nu te lasă deoarece unii mai mari ca tine se pot gândii la nişte lucruriii x_x

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru Stephh):

Stiu dar oricum la aia de 17, 18 ani nu ma bag laughing

| ChuckNorris42 a răspuns:

Pai depinde. Daca-l iubesti, vorbeste cu parintii. Daca nu, spune-i ca nu il placi si gata tongue

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

O pe bune fii serioasa....nu te lasa ai tai? si dc trebuie sa afle?, eu am avuta prima prietena la 7 ani si o relatie serioasa pe la 11 ani happy si inca rezista si am 14 aniwinking si mama stia de atuncilaughing)

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

Pai nu am voie de la parinti dar tot o fac haha dar el e mai mare si nah stii ce vor ei, oricum si eu am avut la 10 ani un iubit dar atunci ma lasa dar acum zice ca am crescut si...

| Dement_Copil_1998 a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Si? si ti`o tragi cu el scuze expresia sau ce? ei nu gandesc ei nu au fost intragostiti sau ce? hai sa fim serios daca chiar iti place de el fii cu el si in categoria asta lasa mai asa parintiwinking la 25 de ani ce o sa-ti zica ca ai crescut si nu cumva sa faci copii?

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Yo zic sa fii Impreuna cu baiatulwinking dar asta nu inseamna ca nu le pot placea si altora de tine esti o fata frumoasa dupa cum vad in fotografie

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Fai ce`ti spune inima lasa parinti.esti o fata frumoasa o sa ai parte de mai mlti baieti decat o sa vrei trebuie sa alegi doar 1 daca asa vr.dar daca te plictisesti merg si mai multi dar la daca fetele fac asta sar numii CURVE si nu fac referire la tine. pa:* iti urez bafta in tot ce faci

| n1cknam3 a răspuns:

Spune-le parintilor tai ca un baiat nu te lasa in pace si sa ia masuri... dupa asta ai sa scapi de el si parintii o sa prinda mai multa incredere in tine big grin