| GuruDex a întrebat:

Sall am 15 ani si okk imi place de o fata e cv normal... da vorbesc cu ea de cca 5 lunicrying si nu am avut curaj sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea okk am vorbit despre orice dar nu am avut curaj sa ii spun ce simt pentru ea...la scoala vorbim imi zambeste rade la glumele mele mai mereu dar eu sunt timid si nu am curaj sa o intreb si in ultimele samptamani am inceput sa simt un sentiment tot mai puternic pentru ea please cum pot sa imi infrunt teama?

Răspuns Câştigător
| Neworder21 a răspuns:

Fara cuvinte: incearca un plan!

O inviti in parc (dimineata pe racoare)

Acolo deja ii vorbesti, povestiti ceva, ii arati soarele cum rasare, copaceii.et.c.

si o intrebi daca nu a inghetat.winking
si ii iai mana (sa verifici daca nu a inghetat) (fii barbat, nu astepta pana ti-o da ea big grin)

si inapoi mana nu-i mai daiwinking

asta la sigur te va ajuta sa nu mai fii timid.

tot atunci ii poti spune ca o iubesti.

succes!

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Bate-i pur si simplu diferite apropo-uri cum ar fi daca ar vrea sa aiba un prieten si chestii de-astea, nu trebuie neaparat sa o intrebi direct.

Poate te ajuta si site-ul
www.sarut.info

| GuruDex explică (pentru vladmR):

Nu are prieten stiu absolut totul desprea ea am specificat mai sus am vorbit despre orice infara de sentimentele noastre(unu fata de altu zic)

| vladmR a răspuns (pentru GuruDex):

Ma refer sa ii bati apropo-uri pentru persoana ta, gen "ai vrea sa ai un prieten" facand referire la tine

Răspuns utilizator avertizat