| andrada a întrebat:

Sall, as vrea sa fac sex cu baiatul de care imi place dar nu stiu cum sa-i spun asta avand in vedere ca nu am vb nici odata cu el

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Poti sa-i spui si fara cuvinte. Te dezbraci in fata lui si restul vine de la sinelaughing

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Doamne, sper că nu ai 11 ani.
Ce repede cresc.
Baftă

| St3fU a răspuns:

Pai eu nu-s sa fie baiat care sa refuze.asa ca.pur si simplu ii zicilaughing

| Maria123 a răspuns:

Din contra, ar fi prea proasta daca ar face asta.

| Pupily92 a răspuns:

Si eu as vrea sa fac sex cu david backham...

o faci cu el doar pentru ca il placi tu? dar el...te place? happy si practic, este un necunoscut.nu stiu ce sa zic...nu e bine!

| Yoana a răspuns:

Vorbeste cu el. intai fa cunostinta cu el si vezi ce fel de persoana e. dar daca tu vrei sa faci asta doar ca sa fi cu el o seara si dupa sa te iute atunci poate nu ai minte. serios o sa regreti. dar treaba ta. happy

| AnkiCardle a răspuns:

Copil nehormonat...

| Jesss a răspuns:

Cati ani ai?

| Jesss a răspuns:

Daca ai avea peste 13 ani nu te-ai gandi la prostia asta straight face

| Ilinca a răspuns:

Nu cred ca o sa ai sansa asta laughing Scuze, dar esti prea proasta laughing

| ReVeRs a răspuns:

rolling on the floor cati ani ai? in orice caz intra cu el in vb intreaba-l daca te place... eventual daca vrea sa fie cu tine.si mai asteapta nu asa din prima...adika cum vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi direct daca vrea sa facaxxx
daca nu esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pan nu trebiie nimi te dezbraci faci parada modei i areti fundul cracit de to iar puta cat potide mult si sper ca vei ramnae insarcinata ca daca nu ezsti virgina si baietilor nu le pla femeile virgine sau poate le plac ca pot face sex cand vor si nu ramai nici tu insarcxunata

| Webbiexd a răspuns:

In primul rand esti proasta de dudui si in al doilea rand cea ce am facut eu azi la ziua unui verisor incepi cu gadilatul si apoi poate te da cineva cap in cap cu el si aproape va atingeti pe buze ma rog i-a placut cu gadilatul si incepe sa-i placa din ce in ce mai mult de tine si ultima data il intebi daca te place ma rog la mine a zis nu dar cine stie ce poate tie iti zice da.

Bafta! Sper sa te ajute.

| Mixandra67 a răspuns:

Intro intrebare anterioara ai zis ca esti clasa a 5 a big grin la varsta asta te gandesti la sex? ce o sa te faci cand o sa fi mai mare?laughing)))