| andrada a întrebat:

As vrea sa fac sex cu baiatul de care imi place dar nu stiu cum sa-i spun asta avand in vedere ca nu am vb nici odata cu el

Răspuns Câştigător
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Cum adica nu ai vorbit niciodata cu el si vrei sa faci sex cu el? Eu spun mai intai sa intri intr-o conversatie cu el ca sa va cunoasteti mai bine si dupa ce deveniti prieteni macar 80% sa il intrebi. Plz funda

12 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Pfoai... mare e gradina ta, doamne!

| Ирина19 a răspuns:

Zii asa cum este:Vreau sa ma culc cu tine!

| zuzu a răspuns:

Esti o c*rvawinking

| αndï a răspuns:

Terminati cu comentariile rautacioase straight face sunteti voi niste retardati si niste curve. Daca omu vrea sa faca sex care-i problema? tres-o faceti voi repede curva...
@Cloe11 ai putea incerca intai sa vorbesti mai mult cu el, sa-l cunosti mai bine. Apoi ii poti spune si chestia asta. va accepta 90%

| LittleKiss a răspuns:

Cum sa vrei ma sa faci asa ceva, daca nici macar nu vorbesti cu el? rolling on the floor x_X :o doamneee! tu gandesti? raised eyebrows

| LittleKiss a răspuns:

Bai hellconnel asta oh go on daca nu voia comentari si pareri dc si'a pus intrebarea aici? raised eyebrows asa ca noi i-am spus ce gandim... si crede-ma ca gandim binewinking adica asta e ceva gen: "nu te cunosc, dar vrei sa te culci cu mine? cat de tarfa sa fii sa spui asa ceva? laughingwinking

| c76650531 a răspuns:

Da cu mine nu vrei?

| Dex_6605 a răspuns:

Sigur ar accepta, mai ales ca e baiat, asa as face eu...

| Ratsa a răspuns:

Portile deschise prostii sar gardul.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu ma cunosti dar eu vreau sa fac sex cu tine ^^

| DejaVu_6949 a răspuns:

Cloe. hai sa iti zic ceva. chiar dai i-ai spune din prima domne vreau sa fac sex cu tine... ar accepta. dar din punctu meu de vedere. si eu as accepta. dar dupa nu te'as privi cu ochi buni. adica nu dai impresia de o fata serioasa. mai repede de o usuratica. intr-un fel te inteleg. dar iti zic eu ca raspunsu la intrebarea ta e. ca va accepta. dar dupa. nu cred ca ar vrea ceva serios cu tine pentru ca te arunci prea repede la fapte. vorbeste cu el. imprietenestete cu el. combinate cu el. cunoastel si tu putin. vezi cum sta trebuie si dupa. o sa vina lucrurile de la sine. nu stiu daca m-am facut inteles. dar sper te fi ajutat cu ceva :*