| andrada a întrebat:

Buna
As vrea sa fac sex cu baiatul de care imi place dar nu stiu cum sa-i spun asta avand in vedere ca nu am vb nici odata cu el

Răspuns Câştigător
| paulsar28 a răspuns:

Ce problema in clasa-a V-a ia fai o poza sa il vad pe Adonis asta!

9 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Draga,de ce nu incepi sa vorbesti mai inati cu el, dupa in pat.Te va crede nebuna si obsedata de sex daca citeste intrebarea asta, si la fel si noi.Incearca sa va cunoasteti mai intai,si pe urma treceti la mai mult, cine stie, poate el vrea acelasi lucru.

| Anecherry a răspuns:

Huum, tare.happy nu trebuie sa ii spui, trebuie doar sa o faci. problema e ca nu ai vorbit niciodata cu el. daca nu ai avut curaj sa te bagi in vorba, esti sigura ca vei avea curaj sa faci sex cu el?
imi place ca ai vointa, dar sex poti face numai acasa la el, la tine, la o petrecere sau intr-o camera de hotel. probabil mai sunt variante, dar nu-mi vin in minte acum.
ar trebui sa incepi sa faci primii pasi in ceea ce se cheama flirt, pentru ca nu cred ca te va refuza in ceea ce priveste sexul dupa. doar daca nu e vreunul care se crede moralist si vrea sa salveze lumea prin bunatate si responsabilitate. oo, si ai face bine, odata ce l-ai bagat in pat sa ii dai o experienta de neuitat. nu de alta, dar cred ca ti-ar placea sa fie si o a doua oara.tongue

| Anecherry a răspuns:

Romancutza, vorbeste in numele tau cand spui ce si cum vom crede despre ea. Nu toti suntem inchisi la minte.

| NoChanceForUs a răspuns:

Iti recomand un blowjob virtual, am auzit ca pe www.how-to-be-porno.fetish s-au rezolvat multe cazuri virtuale de genul asta.

| BlueDreams a răspuns:

Si probabil ''nici odata'' nu ai deschis o carte de gramatica si ortografie.Mare pacat ca gandesti asa si cred ca stim co totii unde vei ajunge peste cativa ani.

| paulsar28 a răspuns:

Ii zici asa:ori te F**i cu mine ori te violez la noapte!

| viorelos a răspuns:

BUNA
-in primul rand gandeste-te daca si u esti pregatita.
- mai e o faza cu ani peste 17 18 ani as spune ca e ceva bine decamdata apoi daca nu vb cu elnu sti peste ce dai si atunci belea...
-astea cu dragoste si sex este timp daca incepi de la 21 ani te vei plictisi
Parerea mea e ca fi atenta vbeste cu cineva care are familie si e serios.
CEAO

| Iσαηα a răspuns:

.thinking
cred ca nu vrei relatie de scurta durata!
cred ca mai bine i-ai propune...
sau nu stiu poate ma insel si tu vrei sa fii cu el...
oricum eu te sfatuiesc sa vb cu el si sa-i spui ca esti atrasa de corpul sau!

| KidNormal a răspuns:

1.Esti a5a
2.Nu ai vb niciodata cu el
3.NU cred ca el vrea sa faca sex la clasa a5a pentru ca din cate am auzit si el e tot a5a
si 4.Alceva nu ai de facut