| vip 2010 a întrebat:

Sall big grin fostul meu prieten m-a sunat de vreo 3 zile, iar eu nu am auzit telefonul ca-mi suna si normal. nu am raspunshappystraight face, ce credeti dc m-a sunat cu ce scop? tinand con ca de atunci nu ma mai sunat, cu totusi ca eu as fi vrut sa vorbesc cu el happy si nu stiu pe mess numai zc nimic... ca si cum nu m-a fi sunat, oare n-are curajul sa-mi zica?thinking

5 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Poate nu are tupeu sa iti vorbeasca. Tu sa nu il cauti daca te iubeste te va cauta si timpul le va rezolva pe toate.bafta

| Absenta a răspuns:

Ii s. a facut dor de vocea ta, probabil vroia sa vorbeasca cu cineva care il cunoaste mai bine decat restul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-l saluti tu, da-i telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i beepuri cu nr ascunshee heehee hee. Cand te intalnesti cu el, intreaba-l. Mai mult ca sigur nu-ti va spune adevarul, dar vei stii ce varianta sa excluzi.

| iasmina_6055 a răspuns:

Eu zic sa mai asteptithinking poate mai suna.