| geogi a întrebat:

sambata seara l-am sunat pe fostul meu prieten si mi-a dat ocupat dupa aceea nu a trecut nici 10 minute si ma suna incepand sa imi zica: "ce ma tot suni in **** mea te-am zis ca te sun eu cand pot mai vorbim ceau!" si mi-a inchis telefonul m-am simtit fff prost da i-am trimis un sms cu :te urasc!, si de at nu am mai vorbit deloc nu ma cautat si nici eu pe el si acum nu stiu ce sa fac vreau sa vorbesc cu el, cu ce pretext sa il caut sau ceva motiv plss!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai incearca sa-i zici ca vrei sa iesi cu el la un suc si asaa vb cu el treaba care vrei tu

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-l că nu te vrea!
Un bărbat când iubeşte o femei nu vine cu astfel de preteste şi vorbe pornografice.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce il mai cauti daca nici macar nu te respecta?
E clar ca buna ziua ca nu te iubeste si nu vrea nimic de la tine!

| RXN a răspuns:

Tu ai macar putina demnitate? Daca e FOSTUL tau prieten si te mai si injura pe deasupra, pentru ce-l mai cauti? Nu vrea sa vorbeasca cu tine, poate are pe altcineva, e ocupat, etc, din moment ce nu mai sunteti impreuna, nu mai poti sa-l suni cand iti tuna tie.Nici nu merita sa-ti bati capul, mai ales ca-i nesimtit si injura o fata.Baga-ti mintile-n cap si vezi-ti de viata ta, nu incerca sa-l obligi si pe el sa faca parte din ea.

| bluesky a răspuns:

Este un badaran si nu merita.

mai, gandeste-te, te lasi umilita? calcata in picioare de un fraier?

ai si tu deminitatea ta

nu il cauta ca pari penibila in fata lui caa il tot suni.

pur si simplu, uiti ca exista

succes!

| ßέßέ a răspuns:

Nu are rost sa insisti, sau sa te mai intorci in trecut.

| LuS[z] a răspuns:

Se pare ca are nevoie de spatiu...de mult spatiu! mai bine nu te mai complica.nu are rost sa-ti faci sange negru pentru toti neajunsii.
Curaj big grin

| jolie a răspuns:

De ce sa-l mai cauti? sigur era cu alta si de aia ti-a respins
si daca chiar vrei sa v cu el il suni si il intrebi direct de ce ti-a vorbit asa, daca il deranjezi cand il suni etc
dar cel mai bine e sa nu-l mai cauti

| Sweet00gum a răspuns:

De ce l-ai sunat daca ti-a zis el ca te suna cand poate? era nervos. eu zis sa astepti sa faca el primul pas happy daca il cauti tu poate il prinzi iar intr-o pasa proasta. Asteapta

| divinuu a răspuns:

Esti tu fraiera ca stai dupa fundul luiwinkingDa`l in pzd masii ca e plina tara de baieti

| Anahiteamo a răspuns:

Spune ca l-ai sunat din greseala. ca voiai sa suni pe altcineva si profiti de situatie si il intrebi cmf si apoi te descurci uwinking

| Zâmbărici a răspuns:

Ia si alte variante:
Gandeste-te, daca era cu alta fata si ca sa nu isi dea aia seama a vorbit asa urat...
Poate nu mai vrea sa stie de tine
Dar totusi putea sa te sune sa isi ceara scuzeoh go on
Parerea mea e sa-l lasi pe el cu ale lui si tu continua-ti drumultongue

| Florin_2297 a răspuns:

E clar ca are pe alta sau nu mai tine la tine de vorbeste asa ceva cu tine, eu una i-as da cu ceva in cap cand l-as vedea l-as face sa fuga de minewinking PS nu te complica pe el cauta pe alt cineva e clar ca nu va potriviti

| Eu.si.atat a răspuns:

De ce mai vrei sa vorbesti cu el? Nu inteleg thinking, iti vorbeste urat si tu vrei sa il cauti. Sincer, mie mi se pare ca nu merita efortul de al cauta. Pa.

| narcisa a răspuns:

Cat de mult l-ai iubi nu ar trebui sa mai vb cu el.nu merita

| ada_8083 a răspuns:

sambata asta straight face mai lasa-l un timp o saptamana 2 3 :p. aii rabdare nu trebuia sa i trimiti un sms cu te uraskhappy pentru ca nu e ceea ce simti u pentru elbig grin asa ca tongue...nu cont cum ati vorbeste el tu trebuie sa fi cu el axact cum ai vrea el sa fie cu tine in legatura cu sunatu nul suna ink m ai lasa-l 1 saptamana 2 3 si cand al suni al suni pentru ca ti-a fost dor de el nu ca vreun pretext :* bafta

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Pff inteleg ca nu te-ai simtit foarte bine

Suna-l si intreaba-l daca iese afara ca te plictisesti si nu iese nimeni.

| stefy_7159 a răspuns:

Eu una zic ca baiatul nu merita.
sunt o groaza de baieti pe lumea asta care stiu sa se comporte cu o fata.