| H2O2 a întrebat:

Seara happy...azi m-a sunat fostul prieten, cu care am stat ceva timp ( metionez ca el m-a lasat pentru alta, din cate stiu eu acum s-a despartit ) telef. era pe silentios... si nu am apucat sa-i raspund, totusi ce credeti cu ce intentii m-a sunat? si am incercat sa vorbesc cu el pe mess si nu mi-a zis de ce. m-a sunat

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Intotdeauna omul face ce-i dicteaza inima, asa ca faci si tu la fel, insa cred eu ca nu se merita sa te impaci cu el mai ales ca te-a lasat pe tine pentru alta fata, poate, pentru el este un obicei de a se juca cu fetele.Bafta!

5 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

A vrut sa iti ceara sa va impacati ca la parasit aia stiu sigurlaughing

| Silviu591 a răspuns:

Si-a dat seama ca a gresit.si vroia sa te recucereasca. dar daca te-a lasat pentru alta nu prea cred ca merita. your choice

| mihaix a răspuns:

Priveste spre viitor, dar daca te-a lasat pentru alta, omu nu cauta ceva anume, vrea doar sa incercewinking asa ca mergi mai departe, clar vei gasi ceva mai bun decat ai avut

| andreea_5374 a răspuns:

Ii era dor de tinelaughing...si daca vrea sa va impacati eu zic ca nu merita fiindca tea lasat pentru alta... u faci cum vrei:*

| ciprianbuc a răspuns:

O fi gresit nr...laughing)