| alina9996 a întrebat:

Sall.dati-mi un sfat va rog, avem 5 luni de cind suntem impreuna eu am 15 el e cu 3 ani mai mare ca mine... zilele estea mea propus sa facem sex.Nu i-am dat nici un rs. ce sa fac? asta inseamna ca el nu ma iubeste, dati-mi va rog un sfat eu zic ca e prea devreme pentru asa ceva.Contez pe voi. FUNDA!

5 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Da, esti prea mica sa faci sex acum, mai asteapta 2-3 ani. Daca se despartede tine pentru ca nu vrei sa faci inseamna ca nu te place, ci doar profita de tine. Nu uita ce inseamna a iubi!
Succes! :*

| Silviu591 a răspuns:

Pfff.15 ani..mai asteapta. daca o faci de la o varsta frageda nu te vei mai dezvolta fizic.

| Skeez a răspuns:

Pai ideea e ca pentru tine ar parea ciudat sa faci sex la varsta asta cu el, dar el are 18 ani, banuiesc ca i se pare normal...
Oricum daca faceti sex nu inseamna ca nu te iubeste sau ceva de genu, pana la urma e o chestie normala ca pana la urma sa o faceti.
Insa daca tu nu vrei, incearca sa ii explici si sa ajungeti la un compromis

Succeswinking

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Sincer? Eu i`as fii dat o palma.straight face Daca aveam 18 ani.OK.Dar la 15?happy Tipul sta cu tine doar pentru sex? Sau pentru ca te iubeste mult? (Sincer..eu nu am intalnit nici un baiat care sa iubeasca cu adevarat..Toti in ziua de azi vor SEX.) Dar pe urma cred ca vei regreta..Alegerea ta happy

| Ciprian_Ciucu_1997 a răspuns:

E cam nasol... spune-i sa mai astepte happy