| Jose86 a întrebat:

Sall! Deci mie imi place de o fata vorbim mult pe fb prin mesaje ne mai intalnim destul de des si as vrea sa ii spun ca o plac si daca vrea sa fie cu mine si imi e frica sa nu se apuce sa rada sau ceva de genu ea e cu 3 ani mai mare ca mine sad

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sunt si fete carora le plac baietii mai mici,in mare parte nu conteaza varsta ci cat de matura este persoana respectiva.
Atata timp cat vorbeste cu tine,un lucru e sigur: ii esti simpatic.
Fii atent la comportamentul ei si vezi ce semne da,daca te vrea ca amic,sau ceva mai mult.
Si cum ti-a spus si cineva mai sus ''incercarea moarte n-are''
Invit-o in oras!
Prima oara ca intre amici,distrati-va,glumiti,condu-o acasa!
Apoi,la un interval de timp, o inviti iar, si acela o sa fie momentul cand o sa-i marturisesti ca o placi, sau pur si simplu o saruti.
Iar daca iti cere o explicatie pentru acel sarut, ii spui ca o placi si-ti doresti sa fiti impreuna!
Succes!
Nu fi timid!
Fetelor nu le plac baietii timizi!

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Incercarea moarte nu arewinking incearca

| Danysan a răspuns:

E cam greu ca o fata mai mare decat tine sa vrea sa fiti impreuna dar nu se stie niciodata! Daca te place poti sa ai spui ca nu ai ce pierde!

| Aamerican a răspuns:

Pai nu stiu, iti spun ceva in care am incredere mereu : nu risti nu castigi (mult noroc)