| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!
Plac de ceva timp pe cea mai buna prietenă însă nu știu cum sa-i spun sau dacă ma place...(ma înțeleg bine cu ea și nu vreau sa distrug relația pe care o avem).
Nu știu sigur dacă ma place. Vorbim în fiecare zi, ne dam mesaje.
Avem pasiuni comune etc.
Ma tratează altfel sa zic asa decât pe altii(de exemplu dacă este afara cu cineva și ii spun dacă vrea sa ieșim ii lasa pe ceilalți și ne intalnim)și chestii de genu si mai tot timpul spune ca vrea un iubit.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Baiatulanonim14 a răspuns:

Nu stiu daca neapărat te place, dar eu am 14 ani făcuți recent si am o BFF fată si suntem aceași zodie multe lucruri in comun stam aproape unul de altul la scoala doar noi vorbeam etc.
Și odată i-am spus că o plac asa la caterinca (; si a reacționat drăguț
Eu zic sa i spui ca o placi poate va ieși o relație poate si ea te place, încearcă, mai bine îi zici ce simti.
Baftă

| Anonim0120 a răspuns (pentru Baiatulanonim14):

Suntem împreună acum. happy