| Klaaa a întrebat:

Mi se intampla ceva foarte ciudathappyDe cateva zile in coace am observat ca baiatul de care mi-a placut se uita mereu la minestraight face. Este ciudat pentru ca a spus cand imi placea d el ca el nu ma place... iar acum.thinking

Nu stiu ce sa cred.HELP!

Dau FUNDAA!; X

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Pai daca iai spus tu cal placi doar no fi prost sa zica ca si el te place

sau poate n-ai observat bine

sau poate acum ii place de tine

sau poate si atunci ii place dar ii era rusine sa recunoasca poate e timid

ia-l si intreaba-l de ce te soarbe din priviri si poate o sati zice

daca team ajuta astept Funda!