| mnifata a întrebat:

Sall... Uite, e un baiat la scoala care imi place mult de tot, dar faza e ca nu ne cunoastem si nu stiu daca ma place si el dar stiu ca azi de dimineata era in scoala sus la geam si eu eram in curte si se uita numai la mine si stiu asta pentru ca ii vedeam ochii ficsi care erau atintiti spre mine, va rog sa imi spuneti cum pot face cunostinda cu el si cum pot vedea daca ma place!
El e cu 2 ani mai mare ca mine si doua fete de la mine din clasa il cunosc dar una nu il suporta si alta il suporta dar nu vb cu el.HELP...fundita

2 răspunsuri:
| chipicao2 a răspuns:

Cauta-i facebookul si da-i like la o poza ca sa vada ca si pe tine te intereseaza persoana lui, si poti chiar sa ii bagi si id-ul de mess pe care il gasesti pe facbook la informatiismug s-au cere-i prietenei tale care il suporta sa va faca cunostiinta.winking sper ca te-am ajutat.:*

| IoanaGabe a răspuns:

Pai ce Dmnezeu mai asteptiphbbbbt...daca iti place de ellaughing. fugi cat te tin picioarele la el si da-i un :*.si dupa aia o big hug sa vezi ce bine o sa iasa laughing:X. Dupaia Totu-i Romantic love struck si Frumoss!batting eyelashes .Hai te pop :*