| tauretee a întrebat:

Sall intr-o zi am stat cu fata care`mi place in banca si ne-am uitat toata ora unul la celalalt am vorbit am ras. In ora de muzica am fost la un suc la o inghetata si era cu prietenele ei si zice : ehe stie baiatu`l ca nu mai am prietenhappy si in intr-o pauza am fost in parc cu o prietena de a ei si de atunci nu a mai vorbit o perioada cu minesad

Oare ma placea?

4 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

Sigur te placeahappy... Acum simte ca ai tradato intr-un fel deoarece probabil in ziua aceea a vazut niste gesturi de la tine care i-au dat de inteles ca simti ceva pentru eahee hee.
Presupun ca nu ai facut nimic cu fata aceea in parc adica a fost doar o simpla iesire ca intre prieteni nu?
Daca da poti remedia imediat lucrurilebig grin, te apropii de ea mai mult, chiar daca nu vrea sa vorbeasca acum cu tine tu trebuie sa insisti, sa te prefaci ca ai nevoie de ajutorul ei, chestii de genu.
Si acum stiind ca te place poti sa-ti permiti mai multe, poti sa o mai iei de mana sa o mai strangi in brate asa ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...
Mult Succes:X!

| tauretee explică (pentru Allergikaa):

Da doar am iesit in parc pentru ca ea m-a chemat

| Allergikaa a răspuns (pentru tauretee):

Pai atunci e simplu, fa ce tziam zis si o sa-i treaca suparareatongue.

| onitza1234 a răspuns:

Da te place daca ati ras in ora ai grijahappy