| alexandru_3595 a întrebat:

Sall
Intrebare mea este urmatoarea, tocmai mam despartit de o fata cu care eram de 1 an. acum am o colega noua in clasa si e frumoasa si e singura, eu incerc sa o cuceresc pentru ca simt ceva pentru ea dar ea nu imi da atentie, de ce? cum as putea sa o cuceresc? poate stiti mai multe ca mine.astept raspunsurile voastre,

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Singurul lucru e sa vezi daca cel putin te i-a in vedere, este sa faci unele lucruri, sau sa vb cu ea, si daca observi cuinstinctul tau barbatesc ca nu te place, asta e, nu te gandi mult, la fel ca femeile noi barbatii tot avem unele instincturi, cei drept la unii e mai cu succes la altii mai slabut

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca nu o sa ai o atitudinte de futceapuc*, s-ar putea sa ai sanse. Fii si tu natural.

| aylyn a răspuns:

Incearca sa o impresionezi cu ceva baga-te mai mult in seama cu ea inceraca sa te apropii de ea si incearca sa afli mai multe despre ea de exemplu: ce-i place sa faca ce muzica asculta in ce locuri ce trease merge si incearaca sa ii fi mereu prin preajma dar nu exagera big grin sa nu te creada maniac poate vei reusi. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta'te frumos, natural, zambeste'i.Fii gentil cu ea!
Bafta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insista mai mult intr-o zi o sa te bage in seama