| EmilyEmi a întrebat:

Sall la toti.Am si eu o intrebare.In dimineata asta eram pe mess si un coleg a intrat si mi-a spus ca un baiat pe nume Andrei ma place(fostul meu colog de gradinita). eu i-am spus ca nu il cred desi as fi vrut sa fie adv pentru ca si imi imi place de el :X:X:X, iar dupa aceea am primit mesaj de pe idiul colegului peu ceva de genul:,, ma vezi ca sunt Andrei pe la Cristi pe acasa(cologul meu). am mai vorbit apoi eu am iesit pe afara si cand am intrat din nou in casa si m`am uitat pe mess am vazut ca, Cristi sau Andrei(nu stiu cine)de pe idiul lui Cristi mi-a tr un mesaj adica :,, Alexandra am si eu o intrebare pentru tine... Vrei sa stai cu mine? Vrei sa fi iubita mea? :X:X:X:X``si cand am iesit iar pe afara l`am intrebat pe Cristi daca el m`ia trimis mesajul iar el a spus ca Andrei mi l-a trimis. L`am intrebat si pe Andrei si el m`i-a spus ca, Cristi mi l-a trimis.

Deci nitrebarea mea este: Pe cine sa cred? Help me plizzzzz

Răspuns Câştigător
| bluesilva a răspuns:

Pe nimeni! (PAREERA MEA )Nu ii baga in seama! Singuri se vor demasca si sincer nu le arata ca esti interesata ca te va lua de proasta, Fa pe neglijenta si lasa sa vina totlu de la sine.Se va descoperi, daca unul dintre ei a spus adevarul acela iti va spune sau iti va da semne ca el a fost sau ceva de genu. Ma intelegi?

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu`l crede pe niciunu ei se joaca cu tine, fac glume de prost gust. Spune`le ca sunt niste lasi care nu indraznesc sa recunosca faptul ca ti-au trimis un mesaj care la urma urmei nu inseamna nimic pentru tine(chiar daca nu`i asa).E clar ca te mint aman2.

| georgiana_1403 a răspuns:

Pai ori ii pui fata in fata si ii intrebi pe amandoi, ori o lasi asa pentru ca pana la urma cel care va vrea sa fie cu tine iti va mai zice si a 2-a oara. nu ai de ca sa fi tu atat de interesata pentru ca apoi va parea in ochii lor ca chiar te intereseaza. e mai bine sa fi mai indiferenta si sa astepti sa vezi care iti va zice.

| euI a răspuns:

Pe alacare iti zice ac andrei la trimis jocuri de copii mici cati ani ai? asteapta nu te agita o sa pari ca esti disperata fii calma si o sa vezi ca o sa se dea singuri de gol bafta

| ppr a răspuns:

Nu te avanta prea tare,mai bine lasa-i pe ei sa-si faca jocurile si pana la urma tot se afla. daca vreunul dintre ei vor sa fie cu tine,o sa iti dai seama din gesturi si din privirile baiatului.dca vor doar sa faca glume proaste, lasa-i in pace si vezi-ti de viata ta, pentru ca o sa apara alt fat-frumos de care o sa-ti placa si care o sa vrea sa fie cu tine.nu te grabi sa gasesti dragostea, o sa te gaseasca ea pe tine :*